Kasa fiskalna ON-LINE dla Mechanika

Jaka kasa fiskalna dla Mechanika na przepisy ON-LINE 2020?

Bądź gotowy i nie daj się zaskoczyć kontrolą z urzędu skarbowego!

 

Dla kogo kasa on-line?

Obowiązek posiadania kasy on-line w pierwszej kolejności dosięgnie przedsiębiorców świadczących usługi naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów, w tym naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania i regenerowania lub wymiany całych kół.

 

W skrócie wszyscy mechanicy i wulkanizatorzy do dnia 31 grudnia 2019 roku muszą zakupić urządzenie, które pozwoli na podłączenie do internetu i przesyłanie raportów do Repozytorium Ministerstwa Finansów. Należy jednak zwrócić uwagę, że jeśli nie świadczymy usług naprawy, a wyłącznie sprzedajemy części lub opony to obowiązek wymiany nas nie obowiązuje.

 

 

Jakie są różnice dla operatora kasy?

Obsługa kasy lub drukarki fiskalnej nie zmieni się diametralnie. Podstawowe funkcję takie jak sprzedaż czy wydruk raportu dalej wykonujemy w ten sam sposób jak na naszej "starej kasie". Producenci urządzeń fiskalnych jedynie dostosowali obecne urządzenia do przepisów, które weszły w maju 2019 roku dlatego przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę czy wybrana przez nas kasa jest dla nas odpowiednia.

Każde urządzenie on-linowe musi mieć możliwość podłączenia do internetu przynajmniej jedną z wymienionych opcji, a obowiązkiem podatnika jest zapewnienie dostępu do internetu od momentu zakupu. Możemy to zrobić:

  • kablem ethernetowym LAN
  • przez Wi-Fi
  • przez moduł GPRS

Najczęściej wybieranym wariantem jest podłączenie kasy bezprzewodowo (przez Wi-Fi) jednak nie jest to podstawowa funkcja w kasach i często należy dokupić specjalny adapter WLAN. Najdroższym rozwiązaniem jest podłączenie przez moduł GPRS ponieważ oprócz dodatkowego kosztu modułu trzeba wziąć pod uwagę miesięczną opłatę za kartę SIM z internetem. Najprostsze, najtańsze i najmniej problemowe jest podłączenie kablem ethernetowym, jednak nie zawsze jest to możliwe ze względu na dużą odległość routera od kasy.

Ważna informacja

Warto dodać, że urządzenia którym nie zapewnimy dostępu do internetu nie będą miały możliwości przesłania odpowiednich informacji do Repozytorium. Wyłączona kasa fiskalna, również nie wymienia wymaganych danych, a brak komunikacji z Ministerstwem Finansów w większości przypadków kończy się kontrolą Urzędników w naszej firmie.

 

Jaką kasę wybrać?

Wielu będzie szukało najtańszej kasy fiskalnej na rynku. My jako serwis odradzamy zakup pierwszego lepszego urządzenia z popularnych internetowych serwisów aukcyjnych. Najlepszym wyborem będzie kasa fiskalna Polskiego producenta, z homologacją i sprawdzoną niezawodną technologią. Mowa oczywiście o naszym bestsellerowym urządzeniu Novitus Nano Online.

[ZOBACZ PRODUKT!]

 

Niektórzy znają już poprzednią wersję tej kasy (Novitus Nano E), inni dopiero będą musieli się do niej przekonać. Jest to najmniejsze urządzenie w ofercie producenta sprzedawane w podstawowej cenie za 1490,00 zł netto. Obsługa jest niezwykle prosta, wymiana papieru trwa maksymalnie 10 sekund, a programowalne przyciski funkcyjne pozwalają na wykonanie wszystkich niezbędnych raportów, płatności czy anulacji bez wchodzenia w menu. Akumulator Nano Online pozwoli na wydruk nawet 2500 paragonów na jednym ładowaniu, a dodatkowo mamy możliwość zakupu specjalnego etui.

Dlaczego warto dopłacić do tej kasy? Przede wszystkim wybierając urządzenie fiskalne należy wziąć pod uwagę, że kupujemy je na co najmniej 6 lat (jeśli pracujemy codziennie). Oszczędność na dzień dzisiejszy pomiędzy urządzeniem firmy Novitus, a innego chińskiego producenta to około 100-150 zł netto. Bardzo częstym mankamentem w urządzeniach wyprodukowanych w chinach są padające głowice drukarek lub awarie płyty zasilania co często wiąże się z naprawą w przedziale 300-700 zł netto w zależności od uszkodzenia.

Wybór końcowy oczywiście pozostawiamy naszym klientom :) 

 

Kontakt z serwisem

 

Warszawa; ul. Płowiecka 42

Tel: 505-660-661 / (22) 290-34-01

e-mail: technologiesprzedazy@gmail.com

 

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do państwa dyspozycji. Podpowiemy i dobierzemy odpowiednie urządzenie, aby spełnić Twoje wymagania. Na rynku działamy od 1996 roku, a gdy już zostaniesz naszym klientem nie zostawimy Cię samego na arenie codziennej walki o powodzenie Twojego biznesu.

 

Nie przepłacaj! U nas oszczędzisz nawet 450 zł netto!

Wybierając nasz serwis w cenie urządzenia otrzymają państwo:

  • Programowanie asortymentu (100 zł 0 zł)
  • Szkolenie z obsługi (100 zł 0 zł)
  • Fiskalizację urządzenia (150 zł 0 zł)
  • Podłączenie do internetu (50 zł 0 zł)
  • Dostawę w dogodnym terminie (50 zł 0 zł)
  • Pomoc telefoniczną 24/7

 

Warto śledzić cenę NANO Online ponieważ jest szansa na promocję pod koniec roku, jednak ze względu na ograniczoną ilość urządzeń w magazynie sugerujemy zainteresować się zakupem zdecydowanie wcześniej. Pozwoli to nam zarówno na rezerwację towaru oraz terminu instalacji.

 

W naszej ofercie znajdą państwo również

 

KASY I DRUKARKI FISKALNE

 

AKCESORIA SPRZEDAŻOWE

 

TERMINALE PŁATNICZE

 

OPROGRAMOWANIE SPRZEDAŻOWE

 

MONITORING

 

Najczęściej wybierane urządzenia
Drukarka fiskalna - Novitus Bono ONLINE
Drukarka fiskalna - Novitus Bono ONLINE
2 490,00 zł
szt.
Drukarka fiskalna - Novitus Deon ONLINE
Drukarka fiskalna - Novitus Deon ONLINE
2 290,00 zł
szt.
Drukarka fiskalna - Novitus HD ONLINE
Drukarka fiskalna - Novitus HD ONLINE
2 890,00 zł
szt.
Kasa fiskalna - Novitus LINK Online
Kasa fiskalna - Novitus LINK Online
1 490,00 zł
szt.
Kasa fiskalna - Novitus Mała ONLINE
Kasa fiskalna - Novitus Mała ONLINE
1 490,00 zł
szt.
Kasa fiskalna - Novitus Nano II Online
Kasa fiskalna - Novitus Nano II Online
1 550,00 zł
szt.
Kasa fiskalna - Novitus Nano ONLINE
Kasa fiskalna - Novitus Nano ONLINE
1 490,00 zł
szt.
Kasa fiskalna - Novitus Next Online
Kasa fiskalna - Novitus Next Online
2 390,00 zł
szt.
Kasa fiskalna - Novitus Sento ONLINE
Kasa fiskalna - Novitus Sento ONLINE
1 790,00 zł
szt.
Drukarka fiskalna - Novitus Deon LAN E
Drukarka fiskalna - Novitus Deon LAN E
2 090,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl