Strona główna » Drukarki Fiskalne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Prowadzisz sprzedaż i potrzebujesz sprzętu, który pozwoli na drukowanie paragonów, bonów i kodów promocyjnych? Drukarka fiskalna może być doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby, ponieważ oferuje nowoczesne rozwiązania. Sprawdź ofertę naszego sklepu i wybierz drukarkę fiskalną, która będzie spełniała Twoje oczekiwania.

Różnice między drukarką fiskalną a kasą fiskalną

Do niezbędnych urządzeń w prowadzonej sprzedaży należy drukarka fiskalna, która umożliwia rejestrację przychodów ze sprzedaży detalicznej. Posiadanie drukarki fiskalnej wiąże się jednak z koniecznością połączenia jej z komputerem i integracją z profesjonalnym oprogramowaniem. W przeciwieństwie do kasy fiskalnej drukarka fiskalna nie może działać samodzielnie, jednak ma o wiele więcej funkcji, które bardzo często okazują się przydatne w prowadzonej działalności. Obecnie w naszym sklepie znajdziesz drukarki fiskalne od Novitus i Elzab, które posiadają niezbędną w handlu homologację.

Jakie funkcje posiada drukarka fiskalna i dlaczego warto ją mieć?

Personalizacja w świecie sprzedaży jest niezwykle ważna. Wiele dużych sieci korzysta z możliwości, jaką jest dodatkowa promocja marki i umieszczają logo sklepu, a także inne niezbędne informacje w nagłówku i stopce drukowanych paragonów. To skuteczny zabieg marketingowy, który pozwoli klientom zapamiętać sklep. Oprócz tego drukarki fiskalne mają możliwość generowania bonów i kuponów promocyjnych, które są popularne w wielu sieciach i zachęcają stałych klientów do ponownych zakupów. Niestety w przypadku standardowej kasy fiskalnej wydrukowanie personalizowanego rachunku lub kodu promocyjnego, będzie zupełnie niemożliwe.

Wprowadź swoją działalność na wyższy poziom i daj się poznać szerszemu gronu klientów. Postaw na drukarkę fiskalną, która da Ci ogromne możliwości. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wysokiej klasy urządzenie do swojego sklepu, które zostanie z Tobą na lata.