Strona główna » Kasy Fiskalne

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

Prowadzisz sprzedaż? W takim razie musisz posiadać kasę fiskalną, która pozwoli Ci na wydrukowanie dowodu zakupu. Tylko w ten sposób prowadzona działalność będzie zgodna z obowiązującym prawem. W naszym sklepie znajdziesz różne modele kas fiskalnych, które doskonale sprawdzą się podczas prowadzenia działalności handlowej i usługowej.

Kasa fiskalna – kto ma obowiązek posiadania?

Prowadzisz sprzedaż skierowaną do osób fizycznych lub rolników ryczałtowych? W takim razie jesteś zobowiązany do posiadania kasy fiskalnej. Jedynie w przypadku, w którym prowadzony jest handel z firmami lub organizacjami, nie ma konieczności posiadania kasy fiskalnej. W takim wypadku wystarczy jedynie wystawienie faktury. Niestety tego rodzaju transakcje bardzo mocno ograniczają i z tego względu większość osób zajmująca się sprzedażą, będzie potrzebować nowoczesnych urządzeń w swoim biznesie.

Przenośna kasa fiskalna czy stacjonarna – wybierz rodzaj sprzętu do specyfiki biznesu

Obecnie w naszym sklepie dysponujemy kasami fiskalnymi różnego typu. Obecność terminalna płatniczego to wygodna opcja, która doskonale sprawdzi się w przypadku sklepów stacjonarnych, w których klienci chcą korzystać z płatności kartą. Oczywiście korzystanie ze stacjonarnej kasy nie oznacza braku możliwości zawarcia bezgotówkowej transakcji, jednak będzie to wymagało posiadania dodatkowego sprzętu. Podstawową różnicą między kasą fiskalną online a stacjonarną kasą fiskalną jest możliwość automatycznego przesyłania informacji do CRK (Centralnego Rejestru Kas). Prowadząc handel stacjonarny, można zdecydować się na posiadanie standardowej kasy stacjonarnej, jednak coraz więcej osób woli korzystać z wygodniejszych technicznie rozwiązań, które oferuje kasa fiskalna online.

Szukasz profesjonalnej kasy fiskalnej? Sprawdź ofertę naszego sklepu, w którym znajdują się produkty cenionych firm, takich jak: Novitus, Aclas, Datecs, Elazb, Farex i wiele innych oferujących wysokiej jakości sprzęt.