Producenci
Polecane produkty
Drukarka fiskalna - Novitus HD ONLINE
Drukarka fiskalna - Novitus HD ONLINE
3 190,00 zł
szt.
Kasa fiskalna - Novitus Sento ONLINE
Kasa fiskalna - Novitus Sento ONLINE
1 750,00 zł
szt.
Kasa fiskalna - Novitus Nano ONLINE
Kasa fiskalna - Novitus Nano ONLINE
1 490,00 zł
szt.
Kasa fiskalna - Elzab K10
Kasa fiskalna - Elzab K10
1 161,00 zł
szt.
O firmie

Dlaczego powstała firma TECHNOLOGIESPRZEDAZY.PL?

 

Powstaliśmy aby być dla klientów partnerem, dostawcą i specjalistą. Chcemy wdrażać w firmach nowoczesne technologie sprzedażowe z jednoczesnym transferem wiedzy, jak tych technologii umiejętnie używać w celu budowy przewagi konkurencyjnej.

Jeśli chcesz skutecznie konkurować na rynku nie trać czasu na kupowanie byle czego i testowaniu niepewnych rozwiązań. Skup się na swoim biznesie i używaj rozwiązań, które są naprawdę najlepsze. Jak znaleźć takie rozwiązania wśród dziesiątek dostępnych na ryku kas fiskalnych, wag, czytników, programów itp?

W TECHOLOGIESPRZEDAZY.PL doradzimy ci jakie rozwiązania warto kupić aby dobrze radzić sobie na coraz bardziej wymagającym rynku sprzedaży. Z dziesiątek dostępnych na rynku wybraliśmy te po które naprawdę warto sięgnąć.

I co ważne, gdy już zostaniesz naszym klientem nie zostawimy Cię samego na arenie codziennej walki o powodzenie Twojego biznesu. Bezwzględnie przestrzegamy prostych zasad współpracy, korzystnych warunków cenowych i ciągłego dostępu do wsparcia techniczno-merytorycznego.

 

Pomysłodawcą i założycielem TECHNOLOGIESPRZEDAZY.PL jest Mariusz Kowlaczyk.

 

Absolwent Politechniki Warszawskiej na wydziale mechatroniki. Już na studiach zauważył, że każdy coś każdemu sprzedaje i że nad całym tym procesem coraz większą kontrolę będzie sprawować Państwo, aby czerpać z niego korzyści podatkowe. Rynek będzie wymagał odpowiednich urządzeń fiskalnych i całego osprzętu aby czynić ten proces w 100% zgodnym z przepisami i jednocześnie dawać element przewagi nad konkurencją. Doprowadziło to do założenia w maju 1996 r firmy zajmującej się technologiami sprzedaży. Do dnia dzisiejszego jest to firma ze 100% kapitałem polskim i zachowuje charakter firmy rodzinnej.

 

Najważniejsze punkty historii firmy:

  • rok 1996 r
Założenie firmy, która z nieposiadającej biura i mającej w ofercie dwa modele urządzeń stała się jednym z głównych graczy na rynku fiskalnym w Polsce. 
  • rok 1998
Nawiązanie współpracy z czołowymi dostawcami technologii sprzedaży w Polsce firmami Optimus, Elzab, Posnet.
  • rok 2000
Podpisanie umów dystrybutorskich z Datecs, Telestar, Fasy
  • rok 2002
Tytuł dystrybutora roku oprogramowania dla firm DHO
  • rok 2008

Tytuł partnera roku firmy Datecs

  • rok 2010
Wymagająca operacja zmiany stawek VAT u klientów zakończona absolutnym sukcesem
  • rok 2016
Otwarcie nowoczesnego show roomu rozwiązań dla firm w Warszawie
   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl