Strona główna » Terminale Płatnicze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Zawrotny rozwój technologii sprawił, że płatności elektroniczne są bardzo popularne i stały się obecnie najwygodniejszym sposobem uiszczania zapłaty. Jednak, żeby odebrać tego rodzaju płatność, konieczne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu. W naszym sklepie znajdziesz różne modele terminali płatniczych, które umożliwią realizowanie płatności bezgotówkowych.

Terminale płatnicze – niezbędne urządzenia w Twoim sklepie

Jeśli prowadzisz działalność i sprzedajesz produkty lub realizujesz usługi dla osób prywatnych, to zdecydowana większość Twoich klientów będzie oczekiwać możliwości zrealizowania płatności bezgotówkowej. Płatność kartą jest szybka i bezpieczna, a do tego nie wymaga dużego przygotowania. Obsługa terminala jest bardzo prosta i nie powinna przysporzyć większego problemu. Głównym atutem bezgotówkowych transakcji jest brak konieczności przeliczania otrzymanej kwoty, a także sprawdzania przekazanych banknotów. Tego rodzaju transakcje są o wiele bezpieczniejsze zarówno dla kupujących, jak i dla sprzedających.

Terminal przenośny czy terminal stacjonarny – co wybrać?

Zdecydowana większość sklepów stacjonarnych decyduje się na posiadanie terminali stacjonarnych. Niestety ten rodzaj sprzętu ma pewne ograniczenia i może nie sprawdzić się w przypadku osób, które prowadzą mobilny biznes. Dla takich osób zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą terminale przenośne, które pozwolą na zrealizowanie płatności w dowolnych warunkach. Prowadzisz biznes, który opiera się na dostarczeniu zamówienia do domu klienta? W takim razie przenośny terminal płatniczy będzie doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli klientowi wygodnie zapłacić za zrealizowaną usługę. Obecnie w naszej ofercie posiadamy:

  • stacjonarny kasoterminal iPOS Smart
  • mobilny kasoterminal kieszonkowy iPOS POCKET,
  • stacjonarny terminal płatniczy Ingenico DESK 3500,
  • przenośny terminal płatniczy Ingenico MOVE 3500.

Takie i inne terminale płatnicze znajdziesz w ofercie naszego sklepu, który oferuje nowoczesne produkty do obsługi klientów detalicznych.